Návrh č. 9 Zastřešení místa pro "garážový či bazarový prodej" k využití pro občany Prahy 11 - Spolu za lepší 11

Návrh č. 9 Zastřešení místa pro “garážový či bazarový prodej” k využití pro občany Prahy 11

Postavení dřevěné konstrukce se „zatahovací střechou na víkendy“ pro celoroční víkendové konání garážových výprodejí, bazárků či místních sportovních akcí. Pouze pro občany a spolky registrované na Prah 11. Po celý rok lze využít i pro místní sportovních akce kvůli schování při horku nebo nepřízni počasí. Konstrukce pevná, dřevěná. Ponechání trávy, tak aby prostor šlo využít i např. na piknik. Střecha zatahovací kvůli trávě. např. upevněné zatahovací „pergoly“ na středový trám.
Nerealizovatelné
2020
Autor: Barbora Karafiátová
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Postavení dřevěné konstrukce se „zatahovací střechou na víkendy“ pro celoroční víkendové konání garážových výprodejí, bazárků či místních sportovních akcí. Možnost i prodeje domácích výrobků pro ty, co na takové výrobky nemají ŽL – tzv. jednorázovky. Pouze pro občany a spolky registrované na Prah 11. Možné práve k využití i pro lidi z paneláků – „garážový výprodej“ ze sklepa 🙂 Na registraci v IC MČ, která bude do tabulky na webu MČ uvádět registrované , každý občan či spolek při vyšší obsazenosti může využít registraci max. 3x ročně na své jméno. Zdarma , bez záboru , pouze registrace a slib, že po sobě uklidí. Po celý rok lze využít i pro místní sportovních akce kvůli schování při horku nebo nepřízni počasí. Konstrukce pevná, dřevěná. Ponechání trávy, tak aby prostor šlo využít i např. na piknik. Střecha zatahovací kvůli trávě. např. upevněné zatahovací „pergoly“ na středový trám. Velikost cca. 25m*10m

Odhadované náklady

200000 Kč

Umístění

Travnatý prostor u kostela sv. Fr. z Asissy vedle hřiště

Nerealizovatelné

Pozemek parc. č. 1277, katastr. území Chodov, není veden jako tržní místo, nelze tedy vytvořit podmínky pro garážový či bazarový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *