Návrh č. 7 Revitalizace dětského hřiště a umístění pingpongového stolu ul. Kropáčkova - Spolu za lepší 11

Návrh č. 7 Revitalizace dětského hřiště a umístění pingpongového stolu ul. Kropáčkova

Nové herní prvky i povrch hřiště by udělali ze zastaralého dětského hřiště v ulici Kropáčkova Praha 11/Háje moderní a zajímavý prostor na hraní pro menší i větší děti. Návrh by podpořil rodiny s věkovým rozdílem dětí. Pingpongový stůl jako společná zábava starších dětí a rodičů.
Realizovatelné
2020
Autor: Ilona Palcerová
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Navrhuji revitalizaci dětského pískoviště a umístění pingpongového stolu pro starší děti. Uvedené pískoviště bylo v předchozích letech nejvíce navštěvováno pro jeho klidné a velmi dobře dostupné místo. Bylo by potřeba opravit herní prvky, podloží vyměnit třeba za litou pryž, nebo zemní trampolínku, obnovit pískoviště a lavičky. Také oživit okolní stromy, které jsou u dětského pískoviště nepostradatelné pro stín v letních měsících a v neposlední řadě přidat pro větší děti pingpongový stůl pro starší sourozence. Spojením těchto prvků, by pomohlo rodičům, věnovat se dětem s věkovým rozdílem.

Navrhuji výměnu stávajícího podloží hřiště za dopadové plochy z lité pryže, které dobře tlumí otřesy, tato plocha je extrémně trvanlivá, vodopropustná a má nejnižší náklady na údržbu. Dále výměnu za nové herní prvky jako jsou houpačky, šikmá horolezecká plocha, skluzavka, kolotoč a pro starší děti pingpongový stůl a malé workoutové hřiště.

Odhadované náklady

1333000 Kč
Pozn.: Odhadované náklady zahrnují všechny vyjmenované herní prvky, výměnu povrchu a montáž.

Umístění

Poblíž ulice Kropáčkova

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *