Návrh č. 32 Regenerace fotbalového hřiště u Sportovní haly Praha 11

Navrhuji regeneraci fotbalového hřiště které se nachází u Sportovní haly Prahy 11
Realizovatelné
2020
Autor: František Říha
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Jelikož sport je zdravý a volných placů pro fotbal, ale i jiné sporty, moc není, navrhuji regeneraci fotbalového hřiště u Sportovní haly Prahy 11.
Regenerace by spočívala v obnově hřiště, natření branek, úpravě terénu, zabránění míčů, aby se nedostaly na chodník.

Odhadované náklady

1333000 Kč

Umístění

Za sportovní halou Prahy 11

Posouzení realizovatelnosti

Návrh byl shledán realizovatelný, za podmínky úpravy rozsahu návrhu. V plném znění návrhu by realizace převýšila finanční možnosti participativního rozpočtu, tedy částku 1 333 000,- Kč. Úpravy fotbalového hřiště by tedy byly do výše této částky. Autor se stanoviskem pracovní skupiny souhlasí.

7 komentářů

 • Dobrý den přeji.
  Nápad pro obnovení fotbalového hřiště není tak špatný nápad. Nejde však jen o obnovení, ale i, dá se říci, o celoroční údržbu.
  Fotbalové hřiště je však zaměřeno pro určitou věkovou skupinu.
  Já bych navrhl k přehodnocení upravit plochu pro trochu ne běžný, ale asi možná zajímavý a i zábavný sport pro více věkových kategorií. Nepočítaje s minimální celoroční úpravou.
  Jde o PETANGUE
  Několik těchto hřišť již v Praze existuje, tak proč ne zrovna zde takové hřiště realizovat.

  Reagovat
 • Dobrý den.
  Příjde mi to celkem zbytečné, v areálu školy(hned za plotem) je volně přístupné hřiště s umělým povrchem. Určitě by se z toho dalo udělat víceúčelové, sportovní i odpočinkové místo. I když bylo hřistě (před nějakou dobou) v docela dobrém stavu, tak se ani zdaleka nevyužívalo, tak hojně ,aby se revitalizace pouze na fotbalové hřiště vyplatila.

  Reagovat
  • Dobrý den, máme velmi podobný názor jako Vy. V bezprostřední blízkosti je již hojně využívané hřiště, tento prostor je jako hřiště dětmi nevyužíván. Za nás rozhodně není na škodu mít k dispozici volný větší neoplocený prostor, který není uzpůsoben jedinému účelu a dá se tedy využívat multifunkčně.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *