Návrh č. 28 Základní lezecká a posilovací sestava u cyklostezky v ulici Tererova

Realizované
2018
Sdílet:

Autor: Matěj Bíža 

  • Po zveřejnění výsledků byla v lokalitě ul. Tererova svolána schůzka zástupců odboru územního rozvoje, odboru životního prostředí a nízkoprahového zařízení pro děti a mládež, centra Ymkárium, kteří se do projektu zapojili, a předmětnou lokalitu navrhovaly taktéž revitalizovat. Vzhledem k tomu, že se v lokalitě nachází velká asfaltová plocha, bylo ujednáno, že bude vhodné, když se celý prostor bude řešit komplexně a vznikne zde plocha pro sport (workoutové a parkourové hřiště), neboť realizací pouze základní lezecké a posilovací sestava by nebyl využit potenciál celého prostoru.
  • Dne 24. 1. 2019 v 16,30 proběhlo setkání s autorem návrhu a občany, kteří bydlí v přilehlém domě v ulici Tererova za účelem představení návrhu rozšířené podoby projektu.
  • Na této schůzce a následně v další komunikaci s obyvateli přilehlého domu v ulici Tererova, obyvatelé domu vyjádřili nesouhlas s rozšířením návrhu. S tímto rozšířením nebyli obeznámeni, informace o rozšíření nebyla dostupná ve veřejných prostředcích.
  • Na základě nesouhlasných stanovisek obyvatel přilehlého domu v ulici Tererova s rozšířením návrhu, bude návrh realizován v původní podobě. S tímto stanoviskem autor návrhu souhlasí.

květen 2021: návrh bych zrealizován se souhlasem autora v náhradním umístění poblíž ulice Jažlovická.

Odhadované náklady

Umístění

Realizovatelné

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *