Zahájili jsme realizaci dalšího návrhu

18. 8. 2022

V polovině srpna jsme zahájili realizaci vítězného návrhu 3. ročníku s názvem Dopravní hřiště. Hřiště se právě začíná budovat v ulici Brandlova podle návrhu Jany Rajtmajerové.

Dopravní hřiště zabere plochu přibližně o velikosti 700 m².

Příjezd pro cyklisty bude realizován z ulice Brandlova a na chodníku vznikne pěší stezka s připuštěním kol.

Proběhne výměna povrchu pěší vazby z dětského hřiště v ulici Brandlova.

Povrch budoucího dopravního hřiště bude upravený obrusem, kolem veřejného osvětlení vznikne v rámci dopravního hřiště kruhový objezd.

V zeleni přibyde mobiliář, tedy odpadkové koše, lavičky, stojany na kola.

Sdílejte článek s ostatními!
Facebook
Twitter
Email

2 komentářů

 • Vážení zastupitelé,vím že se vyjadřují za všechny,přinejmenším za většinu obyvatel domů Markušova 1633 až 1638.NIKDO se nás neptal ani představenstva SVJ a na náš nesouhlas vyjádřený v komentářích k návrhu nebyl brán zřetel. Nevidíme důvod a nechceme prosím před a v blízkosti našich domovů dopravní hřiště. Tady bydlí převážně starší lidé, minimum dětí , odkud až je sem budete dopravovat,proč zrovna sem jsme nepochopili,aspoň zdůvodnění podané asi navrhovatelkou hřiště bylo vágní.
  Tady sedávali starší místní občané ,matky s kočárky, děti si tu kreslily a skákaly panáky, hrály s míčem. Opravdu to se vám povedlo,jak opět naštvat lidi. Samozřejmě vím,že je vám to fuk a nejlépe nás označit za nepřátele dětí.Hlavně,že se někdo realizoval a peníze byly nepochybně účelně vynaložené. A volby asi stejně nic nezmění. S pozdravem

  Reagovat
  • Dobrý den.
   O tomto návrhu bylo veřejně hlasováno, v okolí jsem viděl letáčky, které na toto hlasování odkazovaly (s autorkou návrhu jsem byl díky tomu jednu chvíli ve sporu, protože těch letáčků bylo až příliš a byly umístěné bez svolení). V hlasování šlo dát kladné i záporné hlasy. Pro bylo 436 proti 52. Zájem o hřiště očividně byl/je.
   Třeba maminky a děti, které ve svém komentáři zmiňujete, brzy dopravní hřiště ocení. To co jeden vítá s nadšením, druhému se nelíbí – takový je život. Je těžké se zavděčit každému a pověstné N.I.M.B.Y. na Jižním Městě platí dvojnásob 🙂
   S přáním příjemného dne
   A.Vintr

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality