Již známe realizovatelné návrhy – je tu hlasování!

5. 3. 2021

Již známe všechny realizovatelné návrhy, které postupují do hlasování. A nyní tu máme fázi, kdy přichází opět velmi důležitá role občanů – hlasování. Občané budou vybírat mezi 22 návrhy, které budou rozdělené do dvou kategorií:
Malé projekty, jejichž náklady na realizaci budou 30 tis. – 666 tis. Kč. Celková částka určená pro malé projekty činí 2 mil. Kč.
Velké projekty, jejichž náklady na realizaci budou 667 tis. – 1,333mil. Kč. Celková částka určená pro velké projekty je 4 mil. Kč.

Každý hlasující bude mít k dispozici plusové body v případě, že konkrétní návrh podporuje, a také záporné body v případě, že s návrhem nesouhlasí. Kladných hlasů je vždy dvojnásobek oproti záporným. V konečném součtu se záporné hlasy odečtou od kladných, což nám určí 3 vítěze z každé kategorie, tedy ve výsledku 6 vítězných návrhů.

Na závěr bych ráda poděkovala všem autorům podaných návrhů za jejich čas, energii, pečlivost, kterou návrhům věnovali. A i když je návrh nerealizovatelný, nezapadá, slouží nám totiž jako inspirace od občanů k naší další práci.

Hlasování bude probíhat od 10. 3. do 30. 4. 2021! Prohlédněte si galerii návrhů a vyberte svého favorita 🙂

 

Sdílejte článek s ostatními!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality