Autor: Jan Turyna

Kdysi krásné pískoviště, dnes pouze ošklivá plocha chátrající dlažby a betonu. Vyčištění a zatravnění plochy včetně pořízení dvou laviček, které budou otočené směrem k jihu, aby příchozí měli možnost sedět směrem ke slunci a užívat si klidu v prostoru, který přímo láká k relaxaci. Současně chceme na stejné parcele téměř na rohu školy odstranit ošklivé rezavějící trubky, které v minulosti měly odradit řidiče od přejíždění chodníku, ale dnes je na stejném místě pěkný odpadkový koš, který bude plnit stejnou funkci.

380 512,- Kč

Návrh č. 4 Zatravnění plochy po zničením hřišti

Kdysi krásné pískoviště, dnes pouze ošklivá plocha chátrající dlažby a betonu. Vyčištění a zatravnění plochy včetně pořízení dvou laviček, které budou otočené směrem k jihu, aby příchozí měli možnost sedět směrem ke slunci a užívat si klidu v prostoru, který přímo láká k
relaxaci. Současně chceme na stejné parcele téměř na rohu školy odstranit ošklivé rezavějící trubky, které v minulosti měly odradit řidiče od přejíždění chodníku, ale dnes je na stejném místě pěkný odpadkový koš, který bude plnit stejnou funkci.