Na realizaci všech vítězných projektů se již ve spolupráci s navrhovateli intenzivně pracuje. Jeden z projektů byl již i dokončen.

 • Venkovní workout hřiště 
  Z nabídek 5 výrobců navrhovatel vybral sestavu “Nebraska” od společnosti Colmex. Ta byla objednána na začátku června a na vybrané lokalitě bude instalována během cca 6 týdnů.
 • Oprava komunikace v ulici Pod Vysílačkou 
  Projekt byl dokončen.

          

 • Venkovní stoly na ping pong 
  S navrhovatelkou bylo upřesněno umístění – první stůl bude u Rákosníčkova hřiště, druhý mezi Slunečním parkem a ulicí Paškova. Byla stanovena velikost dopadové plochy ze zámkové dlažby a vybrány stoly od výrobce CORNILLEAU, typ Pro PARK outdoor. OMH obdržel dvě nabídky a nyní je před realizací.
 • Pítko ve Slunečním parku
  Společnost STAV-RE- IN s.r.o. předložila projektovou dokumentaci. Pítko bude umístěno při ulici Pirnerova u zpevněné plochy „oválu“. Nyní probíhá vyřizování územního souhlasu
 • Eliščina zahrádka
  V červnu proběhla v mateřské školce Eliška prezentace návrhů na úpravu dvorku školky. Projektantka Magdalena Smetanová z ateliéru In-site představila rodičům, učitelkám a zástupcům městské části dva návrhy (prezentaci je možné si prohlédnout v chodbě školky). Během léta architektka dokončí projekt, následovat bude výběr dodavatele a v říjnu se začne úprava realizovat. Díky spolupráci rodičů se školkou se děti mohou těšit na nové, jedinečné hřiště.

          

error

Dejte o participativním rozpočtu vědět světu!