Umístění ping-pongového stolu na sídlišti K Lukám – Na Domovině

Na prostranství při ulici Na Domovině naproti mateřské školce umístit pingpongový stůl.
Realizovatelné
2022
Sdílet:

Ping- pong je levná hra, dostupná pro všechny. Koupit míček a pálku zvládne každý. Zahrát si mohou dospělí i děti. Na Libuši již stůl je, lae bohužel daleko. Stůl by byl bez laviček, aby nedocházelo k seskupování občanů. Stál by v blízkosti stromů, aby docházelo k odhlučnění.

Odhadované náklady

30000 Kč
Pozn.: Ceny k listopadu 2022.

Umístění

sídliště K Lukám – Na Domovině, naproti mateřské škole

5 komentářů

 • Jen proto, že se někomu nechce procházkou dojít ke“vzdálenému“ stolu, je nutné zničit betonovým stolem poslední souvislou zelenou plochu v tomto místě. Po vleklých prosbách jsme se zbavili nechtěných laviček a místo se zklidnilo. Nyní po neúspěšné snaze zničit plochu hřištěm na petanque přišel další člověk, kterému evidentně zeleň vadí a prosazuje nesmyslný stůl, kvůli kterému bude zeleň ničena.

  Reagovat
  • Žádná zeleň zničena nebude. Nebude zničen žádný strom nebo keř. Stůl by v případě realizace zabìral minimální plochu na trávě. Starší děti na sídlišti nemají žádné vyžití a 10leté dítě nelze pustit samotné 1,5 km daleko.

   Reagovat
  • Zbavili jste se laviček které byly jediné v odpoledních hodinách ve stíne. Starší ženy které tam chodily
   byly nemile překvapeny. Jestli si myslíte, že se lidé mohou scházet jen na Václavském náměstí tak jste na velkém omylu.

   Reagovat
   • Lavičky byly odstraněny na základě stížnosti mnoho lidí ze sídliště. Na lavičkách se většinou zdržovali nepřizpůsobiví občané. Lavičky byly odstraněny před více než 5 lety. Nové lavičky ve stínu jsou umístěny u budovy úřadu. Na sídlišti se nachází mnoho laviček a vždy jsou nějaké ve stínu. Od doby, kdy byly lavičky odstraněny jsme nezaznamenali žádost o vrácení laviček na původní místo. Není v plánu lavičky vracet zpět. Lavičky u úřadu plně nahradily tyto lavičky. Borský, Odbor životního prostředí a dopravy.

    Reagovat
 • Stul na ping pong by byl urcite fajnove vyuziti. Ale i pri lehkem vanku je ping pong k nicemu a urcite by to chtelo ohraniceni stolu, aby se dalo vubec hrat, jinak realizace stolu na ping pong postrada smysl, prozoze tam bude jen stat.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *