9. INFOKANÁL – MOBILNÍ ROZHLAS

Nová komunikační platforma, která zajistí občanům perfektní přehled o všem, co se v MČ Praha 22 děje. Mobilní rozhlas umí unikátním způsobem informovat o všem důležitém a tuto informaci dodá na e-mail, ale i nejrychlejším možným způsobem – formou SMS na mobilní telefon. Stačí se jen registrovat a zvolit si kategorie a možnosti, které vás zajímají. Využívání Mobilního rozhlasu je pro občany MČ Praha 22 samozřejmě zdarma.
Nerealizovatelné
2020
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Krizové situace, zajímavé kulturní, sportovní či jiné společenské akce, dopravní omezení, další zásadní dění v Městské části Praha 22 a podobně, o čemž chcete být informováni, to vše v nejrychlejším možném čase a hned do Vašeho počítače, notebooku, tabletu nebo ideálně na mobil, který máte stále u sebe. Obdržené informace a zprávy oceníte třeba v době, kdy budete v zaměstnání nebo na cestě a budete tak předem vědět, co Vás po příjezdu do Uhříněvsi, Pitkovic či Hájku čeká.

Odhadované náklady

96000 Kč

Umístění

Posouzení realizovatelnosti

Nerealizovatelné

Návrh nesplňuje pravidla participativního rozpočtu, provozní roční náklady převyšují víc jak 15% pořizovací ceny. Ale MČ s takovýmto návrhem již počítá ve svých investicích.

Nejnovější návrhy