ÚVODNÍ SETKÁNÍ PŘEDSTAVILO ZÁJEMCŮM CELÝ PROCES

10. 10. 2019

Ve středu 9. října 2019 v uhříněveském Divadle U22 proběhlo první veřejné setkání, kde jsem jako koordinátorka participativního rozpočtu, spolu se zástupcem společnosti AGORA Central Europe Vojtěchem Černým, představila celý proces, který nás během následujících měsíců čeká a zdůraznila základní pravidla.

Setkání se účastnil pan starosta Vojtěch Zelenka, 1. místostarostka Kateřina Erbsová, radní Ivo Krátký, radní Ondřej Lagner a kromě občanů také úředníci různých odborů.

V průběhu setkání se postupně hlásili o slovo jednotliví občané se svými návrhy co na Praze 22 vylepšit či změnit. Účastníci setkání měli možnost odhalit určitá úskalí, která by mohla jejich návrhy potkat, díky přítomným zástupcům jednotlivých gescí úřadu, kteří pohotově reagovali na jejich vznesené dotazy.

Doporučujeme Váš nápad včas konzultovat, či ho rovnou podat prostřednictvím elektronického formuláře. Nebojte se napsat či zavolat, ať společně dáme dohromady pěknou a prospěšnou věc.

Participativní rozpočet je skvělý projekt. Pevně věřím, že se dotáhne do zdárného konce a zároveň osvědčí pro roky následující. Jde o velký potenciál jak pro městskou část, tak pro občany.

Vaše koordinátorka Veronika Línková

Sdílejte článek s ostatními!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Další aktuality