Jak pokračujeme s realizací Vašich návrhů?

13. 10. 2020
Byl odstartován druhý ročník.  Jak jsou na tom projekty vybrané v minulém ročníku participativního rozpočtu?

Přinášíme souhrn aktuálních informací z odborů Úřadu městské části, které mají na starosti realizaci jednotlivých projektů. Aktualizace u jednotlivých projektů vč. fotografií hledejte na stránkách projektů v galerii návrhů.

 

Odbor životního prostředí a dopravy

Stromky pro stín na hřišti

  • Domluvena cenová nabídka, počet stromů i místa výsadeb. Realizace je plánována do konce listopadu.

Luční porosty v parcích

  • Vše probíhá dle plánu, plochy byly převzaty do péče, byla vysoutěžena realizační firma. Výsev proběhl na celkem šesti stanovištích. Nyní čekáme na vzcházení plevelů, podle stavu rozhodneme za bude potřeba jen podzimní, nebo i jarní odplevelovací seč.

Odbor realizace staveb

Komunitní zahrada

  • Zahrada je téměř dokončena, čeká se jen na drobné úpravy (doplnění hlíny, dodělání klíčů…). Realizovalo se oplocení 140 cm za DPS II, včetně dvou branek a vývěsek, dále laviček s područkami (anatomicky koncipované pro pohodlnější vstávání starších osob).

Street workoutové hřiště s fitness prvky v Uhříněvsi

  • Tento projekt bohužel nabral menší zpoždění. Jednalo se o finálním umístění a s ním i o související potřebě stavebního povolení. V současnosti se připravují všechny potřebné podklady. Hřiště bude na klíč realizovat vybraná firma.

Dětské hřiště ve Sluneční čtvrti

  • Zhotovitel čeká na souhlas s ÚP z MHMP hl. m. Prahy., což je poslední doklad, který jim chybí ke stavebnímu povolení, následně mají 7 dní na realizaci.
Sdílejte článek s ostatními!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email