Herní centrum pro děti

Herní centrum pro děti, v Chebu jednoznačně chybí. Jelikož tu není žádná herna pro děti a nejmenší, myslím že ve vývoji pro děti, a „odrelaxovaní“ pro rodiče s dětmi, je to jednoznačně důležité. Ať už se doma nudíte s dětmi a nevíte kam s nimi vyrazit, a taky můžete jednoznačně do dětské herny za KAŽDÉHO POČASÍ, což je opravdu super. Všichni občané Chebu totiž vědí, že dětská hřiště, tu jsou, ale za každého počasí si tam s dětmi zajít, není pro každého.
Autor(ka): Nikola Balážová
Nerealizovatelné
2020
Sdílet:
Odůvodnění:

Proč tento projekt uskutečnit? Mít v Chebu dětskou hernu, je rozhodně důležitá věc pro vývoj mozku našich ratolestí. Dále si do dětské herny můžeme dojít za každého počasí.

Myslím že každá maminka v Chebu, by tu dětskou hernu moc ráda uvítala, a předpokládám, že by to byl jednoznačně využitý projekt.  A konečně by se naše ratolesti měli kde „vyblbnout“.

Popis:

V dětské herně by nemělo chybět kluziště, koutek na malování s výbavou, skákací míče, různá prolejzací dráhy, trampolíny, apod.

V dětské herně bych řešila vstupné „symbolickou“ částkou za každého. Pro většinu obyvatel je to cenově dostupné a rozumné.

(Z vybrané částky každý měsíc by bylo vhodné nakoupit  nějaké věci do DD pro radost dětem.  To vše až po komunikaci s dětmi, kteří by sdělili co nemají dostupné a udělalo by jim to radost.)

Dále by bylo vhodné pár sedacích koutku v dětské herně pro dospělé. A aby bylo povoleno si sebou donést vlastní občerstvení, a pití.

Dále je samozřejmě důležitý kamerový systém. Protože každý víme jak se některý občané dokáží chovat. Proto by bylo nezbytné aby v budově byl alespoň jeden hlídací člověk, který by v případě nepořádku, osoby z herny vyloučil.

 

Odhadované náklady

1000000 Kč

Umístění

nám. Krále Jiřího z Poděbrad 37

Posouzení realizovatelnosti

V pravidlech projektu Mega nápady je stanoveno, že se musí jednat o návrhy, jejichž realizace bude stát maximálně půl milionu korun. Odhad nákladů na realizaci zaslaného návrhu je podstatně vyšší. V objektu, který navrhovatelka vytipovala, nejsou navíc pro realizaci vhodné volné prostory. V tamním nebytovém prostoru funguje restaurace Bartholomeus. Nutnou podmínkou přijetí návrhu je rovněž to, že ho musí podpořit pět tzv. garantů, což zaslaný návrh nesplňuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy