Stojany na kola u vlakového nádraží

U vlakového nádraží chybí stojany na kola, což je dle mě poměrně neobvyklé v porovnání s jinými městy. Je hezké podporovat cyklisty na území města, ale je s podivem, že pokud chcete pokračovat dále mimo město, není možnost si kolo uzamknout na příslušném místě, kde nebude nikomu trnem v oku. Proto si myslím, že by bylo dobré toto napravit a kde začít jinde než na vlakovém nádraží.
V realizaci
2019
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Pro stojan je důležité, aby bylo možné zamknout kolo pomocí rámu, jinak se dlouhodobější stání stává velice riskantním. Bylo by dobré zřídit kapacitu alespoň pro 40 kol a na to by bylo potřeba pět těchto stojanů, kdy tedy bude cena do 35tis. Kč včetně DPH. Vhodné místo by bylo přímo naproti vchodu vchodu do vlakového nádraží, kde je vhodný zpevněný povrch a bylo by snadné zde stojany instalovat a upevnit. Další výhodou je také to, pokud se nepletu, že je místo viditelné kamerou městské police. Instalace by neměla být také moc nákladná a myslím, že by mohla být provedena technickými službami. Náklady na údržbu jsou pak prakticky nulové.

Odhadované náklady

35000 Kč

Umístění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

Prostor pro starší děti před Pražankou

Bezpečné a příjemné prostranství pro pohybové aktivity starších dětí (5+), které zároveň udrží komfort pro obyvatele sousedních domů (nechceme klasické dětské hřiště, hlučné prvky ani lavičky) a ponechá veškerou zeleň.

Více »