Zapuštěné trampolíny na dětská hřiště!!!

Instalace trampolín zapuštěných do země na dětská hřiště u mateřských školek, školních hřišť a případně i na další dětská hřiště, která tak získají další herní prvek pro nejmenší děti.
Realizovatelné
2019
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zapuštěné trampolíny mají obecně proti klasickým trampolínám jednu výhodu, a to že u nich nehrozí pád z výšky, když by dítě vyskočilo ze skákací plochy. Tomu se u klasických trampolín čelí tím, že se kolem nich budují ochranné sítě. To u zapouštěných trampolín odpadá (jsou tak nižší náklady) a současně nehrozí jejich případné převrácení při vichru.

Tyto zapuštěné trampolíny by byly využity nejmenšími dětmi v případě primární instalace u školek a ZŠ (3x v MŠ, 2x ZŠ) a v případě instalace na dětských hřištích (4x) by byly využity ve volném čase dětmi na dětských hřištích.

Náklady na zakoupení jedné zapuštěné trampolíny (podle výrobce, typu, velikosti, …) činí cca 8000,- Kč, pročež v případě primární instalace u MŠ a ZŠ by se jednalo o částku cca 40000,- Kč a v případě sekundární instalace (4x dětská hřiště) by se jednalo o částku 32000,- Kč. Samotnou instalaci (vyhloubení prostoru, odvoz zeminy, vlastní instalace, úprava okolního terénu, …), věřím, by zvládly Technické služby Roztoky.

Odhadované náklady

40000 Kč

Umístění

Posouzení realizovatelnosti

Realizovatelné

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *