Zapuštěné trampolíny na dětská hřiště!!!

Instalace trampolín zapuštěných do země na dětská hřiště u mateřských školek, školních hřišť a případně i na další dětská hřiště, která tak získají další herní prvek pro nejmenší děti.
Realizovatelné
2019
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zapuštěné trampolíny mají obecně proti klasickým trampolínám jednu výhodu, a to že u nich nehrozí pád z výšky, když by dítě vyskočilo ze skákací plochy. Tomu se u klasických trampolín čelí tím, že se kolem nich budují ochranné sítě. To u zapouštěných trampolín odpadá (jsou tak nižší náklady) a současně nehrozí jejich případné převrácení při vichru.

Tyto zapuštěné trampolíny by byly využity nejmenšími dětmi v případě primární instalace u školek a ZŠ (3x v MŠ, 2x ZŠ) a v případě instalace na dětských hřištích (4x) by byly využity ve volném čase dětmi na dětských hřištích.

Náklady na zakoupení jedné zapuštěné trampolíny (podle výrobce, typu, velikosti, …) činí cca 8000,- Kč, pročež v případě primární instalace u MŠ a ZŠ by se jednalo o částku cca 40000,- Kč a v případě sekundární instalace (4x dětská hřiště) by se jednalo o částku 32000,- Kč. Samotnou instalaci (vyhloubení prostoru, odvoz zeminy, vlastní instalace, úprava okolního terénu, …), věřím, by zvládly Technické služby Roztoky.

Odhadované náklady

40000 Kč

Umístění

Posouzení realizovatelnosti

Realizovatelné

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *