Skateboardový bazén

Cílem projektu je doplnění stávající skateboardového hřiště v ulici obránců. Projekt by byl realizován na městském pozemku a vhodným způsobem by zatraktivnil již stávající (skromné) skateboardové vybavení.
Nerealizovatelné
2019
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Při návštěvě žáků základní školy na úřadu v loňském roce a související besedy s dětmi o hřištích, nápadech, jak vylepšit obec, kvalitě života v ní, vznikl tento podnět. Školní mládež by uvítala rozšíření skateparku. Ten je podle ní příliš jednoduchý, s jen několika prvky. Děti by si přály modernější a více adrenalinové překážky a prvky – na prvním místě jmenovali zapuštěný bazén. Prostudovali jsme realizace v několika českých a moravských městech a jako nejoptimálnější jsme vybrali skateboardový bazén ze Znojma. Po konzultaci mezi rodiči a mezi dětmi samotnými vyšlo najevo, že tento bazén (180 m2, umožňuje jízdu obvodu), by byl nejvhodnější.

Způsob financování.
200 000 Kč z projektu Dobrý nápad, 300 000 Kč formou HitHitu, 100 000 Kč ze sponzorských darů, 200 000 Kč z běžného městského rozpočtu určeného na vybudování hřišť.

Odhadované náklady

800000 Kč

Umístění

Posouzení realizovatelnosti

Nerealizovatelné

Potřeba upřesnit umístění - plocha bazénu je velká. Není dořešeno financování. Vyžaduje projekt, stavební povolení včetně souhlasu sousedů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *