Návod, jak nastavit polohovací služby před samotným hlasováním

4. 5. 2020

Milí občané Roztok a Žalova,

před hlasováním se prosím ujistěte, že máte správně zapnuté a povolené polohovací služby zařízení, ze kterého chcete hlasovat.

V mobilu/tabletu je třeba zkontrolovat dvě nastavení – zařízení a webového prohlížeče.

Verze pro produkty Apple (iOS):

Ve Vašem tabletu/mobilu jděte do NASTAVENÍ/SOUKROMÍ/ a zde povolte polohové služby. Poté na stejné stránce najděte aplikaci níže – webový prohlížeč, ze kterého budete chtít hlasovat. Po kliknutí na ikonku webového prohlížeče nastavte přístup k poloze tak, aby bylo zaškrtnuto Při používání aplikace.

Verze pro produkty s Androidem:

Ve Vašem tabletu/mobilu jděte do NASTAVENÍ/POLOHA a zde povolte používat polohu. Poté jděte do NASTAVENÍ/POLOHA a zde najděte webový prohlížeč, ze kterého budete hlasovat. Po kliknutí na ikonku webového prohlížeče povolte přístup k poloze této aplikaci.

V PC/notebooku je třeba zkontrolovat nastavení webového prohlížeče.

Po zapnutí webového prohlížeče jděte do jeho NASTAVENÍ/OCHRANA SOUKROMÍ A ZABEZPEČENÍ/POLOHA a zde povolte přístup k poloze. Pokud Váš prohlížeč v nastavení zobrazuje mapu, zkontrolujte, zda-li máte správně lokalizované „kolečko“ na Vaší adrese. Upozornění – webové prohlížeče používají různou terminologii, ale nastavení polohy by vždy mělo být v sekci soukromí a zabezpečení.

 

Po Vaší kontrole nastavení můžete jít hlasovat.

Na stránce https://www.participativni-rozpocet.cz/dobrynapad/ kliknete na Hlasování.

Důležité! Na PC/notebooku Vám vyskočí okénko, zda-li chcete stránce povolit či zablokovat přístup k Vaší poloze. Dejte ANO.

Nyní by Vám mělo jít bez problémů odhlasovat J

Sdílejte článek s ostatními!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *