Dobré nápady jsou těsně před hlasováním

6. 4. 2020

Milí občané Roztok a Žalova,

blíží se čas hlasování pro Dobré nápady. Do ledna nám občané města zaslali 23 skvělých návrhů. Během února a března je rada města probrala, vyřadila nevhodné návrhy a zjišťovala některé nejasnosti u zbylých návrhů, případně je upravila tak, abychom je případně byli schopni realizovat. Na galerii realizovatelných návrhů se můžete podívat zde – galerie.

Plánované veřejné setkání s autory návrhů se ale z důvodu nařízení vlády neuskuteční. Stejně tak z důvodu krizové situace bylo město nuceno snížit původně plánovanou alokaci na Dobrý nápad z 450 000 Kč na 200 000 Kč.

Přesto od pátku 17. dubna  můžete hlasovat o nápadu, který byste rádi podpořili. Hlasování proběhne zde na webových stránkách Dobrého nápadu. Hlasování je jednoduché. K dispozici máte 3 hlasy. Hlasovat tedy můžete až pro 3 nápady. Jednomu nápadu však můžete vždy dát maximálně jeden hlas.

Pro to, abyste mohli hlasovat, budete potřebovat mobilní telefon, na který Vám přijde SMS s kontrolním PIN kódem. Ten Vám umožní hlasování na závěr potvrdit a odeslat. Hlasovat můžete z libovolného zařízení připojeného k internetu ať už počítače, tabletu či mobilního telefonu. Podmínkou však je, že toto zařízení musí být v době hlasování na území obce. Pokud budete mimo obec, systém Vám hlasování neumožní.

Hlasovat můžete až do 10. května. Průběžné výsledky nebudeme v zájmu férové soutěže zveřejňovat.

Po ukončení hlasování bude sestaven z jednotlivých nápadů žebříček dle počtu získaných hlasů. Realizovány budou ty s nejvyšším počtem hlasů, na které bude postačovat 200 000 Kč participativního rozpočtu Dobrý nápad.

Tak směle do toho!

V případě potřeby se můžete obrátit na koordinátora Dobrého nápadu na mailu koordinator@roztoky.cz.

Lukáš Hušek, koordinátor Dobrého nápadu

Sdílejte článek s ostatními!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *