Status návrhu: Realizovatelné

Loď v přístavu

Loď v přístavu

Hezké, skoro nové hřiště, je v současné době deštivého léta málo využívané, protože je tam pořád bláto. Klouzačka končí v louži, pod žebříky na loď je louže, takže děti nosí bláto do lodi.
Louže jsou i kolem laviček na sezení a i kolem prvku počítadlo a informace.

Re-Use centrum v Chotěboři

Re-Use centrum v Chotěboři

Projekt Re-Use má za cíl opětovné využití starých, ale stále funkčních věcí, které už doma lidé nepotřebují. Chotěbořané tak mohou prodloužit životní cyklus věcem, které dnes bezmyšlenkovitě končí v popelnicích. Projekt není jedinečný jen tím, že přispívá k ochraně životní prostředí, ale také tím, že pomáhá chotěbořským rodinám začít nový a lepší život, i když se starou věcí.

Asfaltový PUMPTRACK u skateparku

Asfaltový PUMPTRACK u skateparku

Pumptrack je nový typ zábavného sportoviště pro širokou veřejnost. Přesně tvarované vlny a klopené zatáčky umožňují při správných pohybech těla jízdu na kole bez šlapání. Asfaltový pumptrack je taktéž určen pro skateboard, longboard, inline brusle,
koloběžky. Pumptrack je tak vhodný pro každého bez rozdílu věku, nebo
zkušeností. Už při první jízdě většina začátečníků zjistí, jak to funguje a že se jedná o velice zábavnou sportovní aktivitu.

Dětské hřiště

Dětské hřiště

Můj návrh je na rozšíření dětského hřiště v ulici Bahenní. Dopadová plocha – kačírek 400mm na 167m2. Herní prvky – lanovka, velký komlex sítí, žebříků, lan, rotační kláda, ručkovací dráha, skluzavka, slide tyče, kladiny, houpací kůň a beran, šeptanda, zastínění, lavička. Podrobnosti v přiložených produktovýchh listech.