Parkourové hřiště Na Chmelnici

Navrhuji výstavbu komplexního parkourového hřiště jak pro trénink parkouru, tak i pro jiné organizace, které by nemělo v dalekém okolí konkurenci a přilákalo by spoustu dětí k pohybu!
Realizovatelné
2021
Sdílet:

Navrhuji výstavbu komplexního parkourového hřiště jak pro trénink parkouru, tak i pro jiné organizace, které mohou na tomto hřišti provádět různá kondiční cvičení (na hřišti, kde je jen pár hrazd to nelze).
Hřiště bude obsahovat hlavní část zaměřenou na akrobacii – sestava zdí a hrazd a část se změkčenou doskokovou plochou (písek).

Parkour je sport, který se velmi rozšiřuje a Chotěboř je město, kde pro parkour není žádné zázemí. Od září zde začíná několik hodin parkouru a je o ně velký zájem. Zároveň by takové hřiště přilákalo i děti z okolních obcí a zvedlo spoustu dětí od počítače.

Jako nejvhodnější lokalitu jsme po konzultaci s městským úřadem zvolili sídliště Na Chmelnici a prostor “u zdi”.

Realizaci by mohla provést firma RVL13 nebo Hřiště.cz
Podobný projekt realizuji i ve Velkém Meziříčí.

Odhadované náklady

Realizace: 1000000 Kč

Umístění

Sídliště Na Chmelnici, prostor “u zdi”.

Jeden komentář

  • Hřiště je skvělý nápad, ale lokalitu vybral někdo, kdo nebydlí v některém z paneláků obklopujících daný prostor. Domy jsou postaveny tak, že tvoří jakýsi komín, kterým se veškerý zvuk nese vzhůru, takže např. ve 2. podlaží je v bytech slyšet každé slovo. Již za stávajícího stavu se v letních měsících dá žít odpoledne a večer do 22 hodin pouze za zavřenými okny, pokud má byt všechna okna pouze na stranu hřiště. Plánované zvýšení provozu v dané lokalitě přinese více hluku a kvalitu bydlení zhorší.
    Proto prosím, najděte vhodnější umístění. Děkuji.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

Zrcadlo do měst Tiszafüred a/nebo Tjačiv

Město Chotěboř má 2 partnerská města, ale větší občanů o tom ani neví. Proto by bylo dobré rozšířit povědomí o tomto partnerství tak, aby o něm lidé věděli, měli o městech základní informace, mohli poznat tamnějším lidi a atmosféru.

Více »