Dětské hřiště

Můj návrh je na rozšíření dětského hřiště v ulici Bahenní. Dopadová plocha – kačírek 400mm na 167m2. Herní prvky – lanovka, velký komlex sítí, žebříků, lan, rotační kláda, ručkovací dráha, skluzavka, slide tyče, kladiny, houpací kůň a beran, šeptanda, zastínění, lavička. Podrobnosti v přiložených produktovýchh listech.
V realizaci
2020
Sdílet:

Myslím si, že dětské hřiště v Chotěboři chybí. Prioritou je pro mne, aby hřiště nebylo na trávě, ale v kačírku. Do kačírku bych chtěla umístit i původní pyramidu a domeček pro malé děti, to je na další dohodě. Pro vytvoření návrhu jsem oslovila firmu hřiště.cz, protože se mi jejich hřiště velmi líbí, nejsou standardní (skluzavka a houpačka), ale mají nápad a jsou vyrobena z trvanlivých dřevin, především z akátu. V mém návrhu je i zastínění a lavička.

Odhadované náklady

Realizace: 1000000 Kč
Údržba: 50000 Kč / rok

Umístění

Chotěboř, Bahenní ulice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

Zrcadlo do měst Tiszafüred a/nebo Tjačiv

Město Chotěboř má 2 partnerská města, ale větší občanů o tom ani neví. Proto by bylo dobré rozšířit povědomí o tomto partnerství tak, aby o něm lidé věděli, měli o městech základní informace, mohli poznat tamnějším lidi a atmosféru.

Více »