Výsledky hlasování Chop se Chýně

Chop se Chýně 2020 zná již vítěze! Hlasování bylo ukončeno v neděli 16. 2. 2020. Celkem se hlasování zúčastnilo 378 občanů. Z 12 návrhů, o kterých bylo možné hlasovat, budou obcí realizovány projekty, které se umístily na prvních třech místech – Výsadba aleje starých odrůd ovocných stromů, Street workout park a Mlýnské vodní hřiště. Návrh Freestyle park Chýně se již nevejde do vyčleněného rozpočtu, nicméně bude umístěn do zásobníku nápadů a spuštění zahájení realizace projektu se bude odvíjet od stavu realizace a reálného vyčerpání finančních prostředků na vítězné návrhy.

Jednotlivé návrhy získaly kladné i záporné hlasy, tyto hlasy byly navzájem odečteny a byl sestaven výsledkový žebříček. Na základě tohoto žebříčku jsou rozděleny finanční prostředky potřebné pro realizaci návrhu, v pořadí od návrhu, který získal nejvíce bodů, až do vyčerpání přidělených finančních prostředků.

Nyní budou všechny vítězné návrhy předloženy Radě obce Chýně ke schválení a následně začneme ve spolupráci s navrhovateli pracovat na jejich realizaci.

Děkujeme všem, kteří se Chop se Chýně zúčastnili, ať už jako navrhovatelé či jako hlasující.

Výsledky hlasování

Statistiky hlasování

Sdílejte výsledky s ostatními!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Nejnovější aktuality

Realizujeme!

Už se to blíží! Situaci okolo koronaviru hodně přibrzdila přípravu realizace vítězných nápadů, vše se ale již rozbíhá. Vítězný návrh – Výsadba aleje starých odrůd

Více »

Videa k návrhům jsou tu!

Nevíte ještě jaký návrh zvolit, třeba Vám pomůžou videa, přímo od autorů!   Freestyle Park Chýně   Výsadba aleje starých odrůd ovocných stromů Video dostupné

Více »