Výsledky hlasování Chop se Chýně

Chop se Chýně 2020 zná již vítěze! Hlasování bylo ukončeno v neděli 16. 2. 2020. Celkem se hlasování zúčastnilo 378 občanů. Z 12 návrhů, o kterých bylo možné hlasovat, budou obcí realizovány projekty, které se umístily na prvních třech místech – Výsadba aleje starých odrůd ovocných stromů, Street workout park a Mlýnské vodní hřiště. Návrh Freestyle park Chýně se již nevejde do vyčleněného rozpočtu, nicméně bude umístěn do zásobníku nápadů a spuštění zahájení realizace projektu se bude odvíjet od stavu realizace a reálného vyčerpání finančních prostředků na vítězné návrhy.

Jednotlivé návrhy získaly kladné i záporné hlasy, tyto hlasy byly navzájem odečteny a byl sestaven výsledkový žebříček. Na základě tohoto žebříčku jsou rozděleny finanční prostředky potřebné pro realizaci návrhu, v pořadí od návrhu, který získal nejvíce bodů, až do vyčerpání přidělených finančních prostředků.

Nyní budou všechny vítězné návrhy předloženy Radě obce Chýně ke schválení a následně začneme ve spolupráci s navrhovateli pracovat na jejich realizaci.

Děkujeme všem, kteří se Chop se Chýně zúčastnili, ať už jako navrhovatelé či jako hlasující.

Výsledky hlasování

Statistiky hlasování

Sdílejte výsledky s ostatními!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Nejnovější aktuality

Videa k návrhům jsou tu!

Nevíte ještě jaký návrh zvolit, třeba Vám pomůžou videa, přímo od autorů!   Freestyle Park Chýně   Výsadba aleje starých odrůd ovocných stromů Video dostupné

Více »